SADA NA VÝROBU ŠPERKŮ / NÁRAMKŮ PRO DĚTI

Vyprodáno

SADA NA VÝROBU ŠPERKŮ / NÁRAMKŮ PRO DĚTI 

SOUBOR ŠPERKY - tato jedinečná sada jistě osloví každou dívku, která má ráda šperky. Sada obsahuje spoustu pohádkově barevných přívěsků v různých tvarech a barvách. Díky nim to dítě zvládne samo dekorace náramky nebo náhrdelníky , které daruje milované osobě nebo je sama nosí.
UČENÍ A ZÁBAVA - hra s korálky má pozitivní vliv na rozvoj dítěte, formuje jeho výtvarné dovednosti spolu s rozvojem fantazie, při procvičování koncentrace; rozvíjí manuální dovednosti a podněcuje kreativitu a při hře s vrstevníky učí týmové práci a zlepšuje sociální a integrační dovednosti.
BALENO V KRABICI – sada je lehká a příruční, to znamená, že ji dítě snadno vezme s sebou do školky, ke kamarádovi nebo na zahradu. Celá sada je zabalena v krabici, takže zabere málo místa a její skladování a přenášení je bezproblémové .
VELKÁ SADA - Sada 70 prvků umožní vašemu dítěti vytvořit pohádkově barevné náramky v různých tvarech a s různými motivy. Do sady Jsou připevněny 4 náramky, na které navlékáte korálky a přívěsky .
SPECIFIKACE - barva: vícebarevná; délka náramku: 15-20 cm; rozměry balení 14 x 5 x 12; hmotnost: 0,2 kg; hmotnost v balení: 0,25 kg.
ZAHRNUTA 4x náramek 25x kulatý přívěsek 20x plochý přívěsek 20x přívěsek figurky 1x Dárková krabička

359,00 Kč