MIX SEMÍNEK PRO PANÍ UČITELKU

Vyprodáno
  • Microgreens rukola: Zásobárna vlákniny, mastné kyseliny omega-3 a vitamínů (A, C, F, B), ideální na sendviče, těstoviny, saláty, sýry, omáčky či na pizzu.
  • Microgreens řeřicha: Plná vitamínů (A, B1, B2, B3, C a D), ideální do salátů, na chléb, k odšťavňování, do smoothie, jako bylinkový tvaroh, dipy či jako ozdoba pokrmů.
  • Rozkvetlá louka (luční kvítí, medonosné květiny). Tak trochu jiná kytice, která paní učitelce hned tak neuvadne. Jaké kytičky vykvetou? měsíček, chrpa modrá, meduňka lékařská, čekanka, kopretina, tymián, majoránka, kopretina polní, krásnoočko barevné, krásenka, včelník moldasvský, třapatka fialová, hadinec jitrocelový, hadinec obecný, pohanka obecná, šáter latnatý, mastňák habešský, len obyčejný, lupina úzkolistá, komonice bílá a lékařská, černucha setá, pupalka, červený mák, svazenka vratičolistá, šalvěj lékařská, červený jetel luční, tmavě červený jetel, vikev setá, kerblík zahradní, brutnák lékařský

Semínka bylinek jsou určena pro pěstování doma v duchu microgreens, kdy se sklízí mladé výhonky. Ty nejenže vypadají v květináčku nejvíc roztomile, ale mají netradiční chuťové vlastnosti, vysoký obsah vitamínů a minerálů a hlavně si na nich pochutnáte zhruba za 5-7 dnů od vysetí. Právě rychlá sklizeň a možnost ozdobit si jídlo zdravými výhonky je na microgreens tak lákává.

Semínka květin jsou vhodná k zasazení ideálně na zahrádce nebo v domácím květináči.

99,00 Kč